Jak do nas trafić?

Wydawnictwo Politechniki Łódzkiej ma siedzibę w na kampusie B Politechniki Łódzkiej, w budynku B22, należącym do Biblioteki Głównej Politechniki Łódzkiej.

mapa Google z lokalizacją Wydawnictwa PŁ

Lokalizacja Wydawnictwa

Wydawnictwo zajmuje pokój 19, który zlokalizowany jest w obrębie Czytelni Czasopism na parterze. Oddział zatrudnia redaktorów naukowych (odpowiedzialnych za redakcję językową i stylistyczną publikacji, kontakty z autorami i recenzentami, sporządzanie kalkulacji wydawniczych, współpracę z redakcjami czasopism naukowych, wystawianie dokumentów - umów wydawniczych, umów licencyjnych i in.) i redaktorów technicznych (korekta, skład, przygotowanie tekstu do druku).

 

Dokładny adres:

Wydawnictwo Politechniki Łódzkiej
Biblioteka Politechniki Łódzkiej (Budynek B22)
ul. Wólczańska 223, 93-005 Łódź

e-mail Wydawnictwa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 42-631-20-87

Godziny pracy: poniedziałek - piątek 9.00-14.00

 

Lokalizacja Księgarni

 

Wydawnictwo odpowiada też za sprzedaż książek za pośrednictwem Księgarni, która znajduje się również w budynku Biblioteki PŁ, na parterze, w pokoju 8 (tj. w łączniku przed wejściem do Czytelni Czasopism). Księgarnia prowadzi sprzedaż stacjonarną publikacji wydawanych wyłącznie przez Wydawnictwo Politechniki Łódzkiej, obsługuje również sprzedaż internetową. 

 

e-mail Księgarni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sprzedaż książek: parter, pokój 8, 

Tel. 42-631-29-52

Godziny pracy: poniedziałek - piątek 9.00-14.00 (o zmianach w godzinach otwarcia informujemy na stronie głównej)