ZESTAW: Teoria manipulatorów | Teoria maszyn i mechanizmów przestrzennych

50 % Rabat

Możliwość zakupu 2 książek z 50% rabatem.

Cena za zestaw:

• Janusz Wawrzecki: Teoria manipulatorów
  • Janusz Wawrzecki: Teoria maszyn i mechanizmów przestrzennych

Janusz Wawrzecki: TEORIA MANIPULATORÓW

ISBN 978-83-723-206-1
Data wydania: 2007

Podręcznik dotyczy zagadnień, struktury, kinematyki i dynamiki mechanizmów przestrzennych manipulatorów robotów przemysłowych, ujętych ogólną nazwą Teoria Manipulatorów. Książka jest przeznaczona głównie dla studentów kierunku „Automatyka i Robotyka”, ale również dla wszystkich, którzy interesują się badaniem technicznej realizacji ruchu w mechanizmach przestrzennych o strukturze łańcuchów kinematycznych otwartych.

spis treści

Janusz Wawrzecki: TEORIA MASZYN I MECHANIZMÓW. Wstęp do teorii mechanizmów przestrzennych

ISBN 978-83-723-224-5
Data wydania: 2007

Książka została pomyślana jako podręcznik dla studentów Wydziału Mechanicznego, szczególnie dla słuchaczy kierunku „Automatyka i robotyka” oraz wszystkich studentów, którzy chcą poznać Teorię Maszyn i Mechanizmów. Podręcznik ma formę wykładu ilustrowanego licznymi przykładami, zawiera zestaw zadań do samodzielnego rozwiązania z wynikami rozwiązań.

spis treści

Możesz być także zainteresowany/a tymi produktami